خیال گل محمدی راحت شد/ یک ستاره مصدوم پرسپولیس به سوپرجام رسید | پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


خبرورزشی – پرسپولیس قهرمان فصل قبل لیگ برتر و  تراکتور که موفق شد با شکست استقلال در جام حذفی فصل قبل به عنوان قهرمانی دست یابد، باید روز ۳۰ خرداد در ورزشگاه آزادی دیدار سوپرجام را برگزار کنند. طبق اعلام سازمان لیگ این دیدار از ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه آغاز خواهد شد تا چهره قهرمان سوپر جام فصل ۹۹-۹۸ مشخص شود.

سوپرجام فوتبال ایران که در این فصل بارها با تغییر زمان و محل برگزاری مواجه شده در تاریخ ۳۰ خرداد و در استادیوم آزادی برگزار می‌شود. این در حالی‌است که پرسپولیسی‌ها به خاطر حضور ۷ بازیکن در اردوی تیم ملی و خستگی این بازیکنان در مسیر انتخابی جام جهانی، نسبت به زمان انجام این دیدار اعتراض کرده بودند. علاوه بر این نفرات پرسپولیس چند مصدوم هم داشت؛ از جمله شهریار مغانلو.

مصدومیت شهریار مغانلو به جای مانده از دربی و بازی با استقلال است که پس از برخورد با سیاوش یزدانی بوجود آمد و هنوز هم مهاجم پرسپولیس از ناحیه زانو احساس درد می کند. حالا خبر رهایی شهریار مغانلو  از بند مصدومیت رسیده که نه تنها می تواند خیال یحیی گل محمدی را راحت کند بلکه خبر خوشی هم برای هواداران پرسپولیس است.

پیش از این علی شجاعی نیز از جمله بازیکنانی بود که با مصدومیت مواجه شد اما او نیز آسیب دیدگی را پشت سرگذاشته و مهیای سوپر جام شده است.

البته پرسپولیس دو بازیکن مصدوم دیگر دارد که گفته می شود به دیدار سوپرجام با تراکتور تبریز نخواهند رسید. وحید امیری ملی پوش در دیدار با بحرین از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و نه تنها بازی سوپرجام بلکه دیدار بعدی پرسپولیس در لیگ برتر برابر مس رفسنجان را از دست داد. او برای پیگیری درمان خود و فیزیوتراپی با دستگاه های جدید به ایران برنگشت و به خواست دراگان اسکوچیچ در بحرین ماند که ناراحتی مربیان و دست اندرکاران پرسپولیس را نیز به دنبال داشت. در بهترین حالت وحید امیری دو هفته از میادین رسمی دور می ماند و در بدترین شکل ممکن یک ماه نمی‌تواند تیمش را در مسابقات همراهی کند.

وضعیت کمال کامیابی نیا اما کمی بهتر است. هافبک دفاعی پرسپولیس که با درد مُچ پا دست و پنجه نرم می کند پس از اینکه دید نمی تواند در تمرینات تیم ملی خوب کار کند به تهران بازگشت. او نیز حداقل ۱۰ روز باید به فیزیوتراپی و درمان مُچ پایش بپردازد و گرچه به سوپرجام نمی رسد اما احتمالا با صلاحدید یحیی گل محمدی بتواند پرسپولیس را در بازی لیگ برتر مقابل مس رفسنجان همراهی کند.

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی