نیمه‌شب در پاریس: غوغای فدرر در سکوت فیلیپ شاتریه


  • علی آخوندان
  • بی‌بی‌سی

فدرر

منبع تصویر، Reuters

راجر فدرر که دیشب حریف خود در دور سوم اوپن فرانسه را شکست داده بود، امروز (یکشنبه ۶ ژوئن) اعلام کرد از سومین گرنداسلم فصل تنیس جهان کنار کشید.

او که قرار بود فردا با متئو برتینی بازی کند، گفت: “بعد از دو عمل جراحی زانو و بیش از یک سال تلاش برای بهبود مهم است که به صدای بدنم گوش کنم و اطمینان داشته باشم که در مسیر بهبود، قبل از زمان مناسب به بدنم فشار زیادی وارد نمی‌کنم. پس از صحبت با اعضای تیم به این نتیجه رسیدم که امروز لازم است از رولان گاروس کنار بکشم.”

در شرایط عادی شاید حتی قهرمانی راجر فدرر در یک تورنمنت تنیس هم خبر عجیب و غریبی نباشد اما کاری که او قبل از نیمه‌شب شنبه (۵ ژوئن) آغاز کرد و در بامداد روز بعد به پایان رساند، داستانی فراتر از تنیس و ورزش دارد.

فدرر ۳۹ ساله در دور سوم رولان گاروس دومینیک کپفر آلمانی را در مسابقه‌ای که سه ساعت و نیم طول کشید شکست داد. نکته شگفت‌انگیز ماجرا این است که این ششمین مسابقه استاد سوئیسی بعد از انجام دو عمل جراحی روی زانویش بود.منبع خبر

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی