پیدا شدن کیف پول زن آمریکایی پس از ۴۶ سال


شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ – ۰۵ ژوئن ۲۰۲۱
صاحب این کیف هنگام تحویل آن گفت مثل باز کردن «کپسول زمان» است-(عکس آرشیوی)یک زن اهل شهر ونتورا در ایالت کالیفرنیای آمریکا کیف پولی را که ۴۶ سال پیش گم کرده بود، پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ماجرا از این قرار بود که یکی از کارکنان عملیات بازسازی سالن تئاتر تاریخی شهر، کیف پول را در یکی از حفره‌های خالی میان کف و کف‌پوش سالن پیدا کرد.

او توانست بر اساس سرنخ‌های موجود در کیف، از جمله عکس‌های قدیمی، یک بلیت کنسرت «گریتفول دد» مربوط به سال ۱۹۷۳ و گواهینامه رانندگی فردی به نام کالین دیستین که در سال۱۹۷۶ از اعتبار افتاده بود، برای پیدا کردن صاحب کیف‌، دست به دامن شبکه‌های اجتماعی شود و در صفحه فیس‌بوک سالن نمایش پرسید که آیا کسی هست که خانم دیستین را بشناسد؟

سپس جست‌وجو در شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز ادامه یافت و حدود هزار بار به اشتراک گذاشته شد و افراد زیادی درباره آن اظهار نظر کردند.
بیشتر بخوانید

    چرا خواننده اسطوره‌ای می‌گفت مرلین مونرو را کشتند؟
    آغاز نمایش عمومی لباس عروسی شاهدخت دایانا بعد از ۲۵سال انتظار
    چرا این‌قدر به شبکه‌های اجتماعی معتاد شدیم؟

دیستین که در شهر ونتورا بزرگ شده و زندگی کرده است، ماجرا را شنید و در ۲۵ ماه مه تنها به فاصله چند ساعت پس از انتشار در شبکه‌های اجتماعی، تماس گرفت تا بگوید که کیف مال اوست.

او روز جمعه، چهارم ژوئن، کیفی را که در سال ۱۹۷۵ و در بیست‌ و چند سالگی در سالن سینما گم کرده بود، پس گرفت.

صاحب این کیف هنگام تحویل آن گفت مثل باز کردن «کپسول زمان» است.

او گفت احتمالا کیف پول از داخل کیفش که روی زمین قرار گرفته بود، سر خورده و بیرون افتاده است.

او می‌گوید روز بعد با سالن سینما تماس گرفته بود و به او گفته بودند که اگر پیدایش کنند با او تماس خواهند گرفت.

کیف پول خانم دیستین حاوی چند یادداشت و شعر، عکس‌های دوستان دبیرستان، یک بلیت پنج دلاری کنسرت در دانشگاه کالیفرنیا و عکسی از مادر درگذشته‌اش بود.

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی