فعالیت وبلاگ ترامپ متوقف شد


 «دونالد ترامپ» رئیس جمهور پیشین ایالات متحده که در انتخابات نوامبر سال گذشته با شکست در برابر «جو بایدن» رقیب دموکرات خود از راهیابی مجدد به کاخ سفید بازماند، پس از ممنوعیت فعالیتش در رسانه‌های اجتماعی مختلف همچون توئیتر و فیسبوک اقدام به راه اندازی یک وبلاگ (صفحه شخصی) کرد.

اما روز چهارشنبه «جیسون میلر» دستیار ترامپ اعلام کرد که وبلاگ وی با نام «از میز تحریر دونالد جی. ترامپ» مجدداً فعال نخواهد شد.

میلر در رایانامه ای که برای رویترز ارسال شد، نوشت: «این (وبلاگ) تنها مساعدتی به تلاش‌های گسترده‌تری است که ما داریم و بر روی آن کار می کنیم».

گفتنی است که ماههاست شایعاتی در مورد راه اندازی یک پلتفرم اختصاصی در رسانه‌های اجتماعی برای رئیس جمهور پیشین و جمهوریخواه آمریکا بر سر زبانهاست.

در واقع این صفحه وبلاگ که با ادعای ایجاد بستری برای گفتگوی آزادانه و عاری از خطر راه اندازی شده، ابزاری برای برقراری یک رابطه یکسویه است که در آن ترامپ پستهایی را منتشر می‌کند که امکان پسند و به اشتراک گذاری آن در سایر شبکه‌های اجتماعی همچون توئیتر و فیسبوک وجود دارد.

 

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی