کارکنان بصیر ناجا مشارکت صد درصدی در انتخابات خواهند داشت


به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، سردار محمد بهرامی، معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه کارکنان بصیر و انقلابی ناجا و خانواده‌های آنان مشارکتی همگانی و صددرصدی در انتخابات خواهند داشت، اظهار داشت: بدون شک شرکت در انتخابات از مصادیق بارز عمل صالح و سبقت جستن در انجام عمل خیر است؛ چراکه مشارکت حداکثری موجب تقویت و اقتدار نظام اسلامی و از طرفی دیگر سبب مایوس کردن دشمنان ملت و خنثی کردن توطئه‌ها و نقشه های شوم آنان می‌شود.

وی ادامه داد: حضرت امام ره و مقام معظم رهبری حضور در پای صندوق‌های رأی را یک تکلیف الهی می‌دانند و اگر قرار باشد امنیت و پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی تداوم داشته باشد راهش مشارکت آحاد مردم در انتخابات است. با تدابیر و برنامه ریزی‌های صورت گرفته در جهت بصیرت افزایی کارکنان خدوم و انقلابی ناجا و خانواده‌های آنان و برگزاری نشست‌های روشنگری و فضاسازی و تولید محتواهای اثربخش؛ مشارکت کارکنان ناجا و خانواده‌های آنان به صورت همگانی و صددرصد خواهد بود.

 معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: این در حالی  است که کارکنان بصیر و زحمتکش ناجا وظیفه تامین امنیت حوزه‌های اخذ رأی را نیز بر عهده خواهند داشت اما با این حال در انجام این تکلیف الهی هم مصمم هستند و پای به پای ملت عزیز ایران اسلامی حماسه‌ای ماندگار را در روز بیست و هشت خرداد رقم خواهند زد.

انتهای پیام/


این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی