دو ایرانی در تیم منتخب فصل لیگ پرتغال/عکس | پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هواسکورد تیم منتخب خود از فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ پرتغال را اعلام کرد که در این بین پنج بازیکن از اسپورتینگ لیسبون و دو بازیکن از پورتو و بنفیکا حضور دارند. یکی از نمایندگان پورتو در این تیم منتخب، مهدی طارمی است که با نمره ۷.۳ در کنار سفروویچ در خط حمله این تیم منتخب قرار گرفته است. در دروازه نیز هواسکورد امیر عابدزاده، دروازه بان ایرانی ماریتیمو را با نمره ۶.۸ به عنوان بهترین دروازه بان فصل انتخاب کرده است.

مهدی طارمی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ پرتغال و اولین فصل خود در پورتو، ۳۴ بازی برای این تیم انجام داد که در ۲۶ بازی فیکس بود و توانست ۱۶ گل و ۱۱ پاس گل به نام خود ثبت کند. همچنین طارمی ۵ پنالتی نیز در این فصل برای پورتو گرفت. طارمی در پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ در صدر جدول بهترین گل سازان لیگ پرتغال قرار گرفت و از نظر مجموع گل و پاس گل نیز با اختلاف ۲ گل یا پاس گل نسبت به سفروویچ در رده دوم قرار گرفت.

امیر عابدزاده، دروازه بان ۲۸ ساله و ایرانی ماریتیمو نیز علی رغم عملکرد بد این تیم در این فصل لیگ پرتغال و قرار گرفتن در رده پانزدهم جدول ۱۸ تیمی پرتغال، توانست در ۲۹ بازی برای ماریتیمو ۱۰ کلین شیت داشته باشد. امیر عابدزاده در این فصل ۳۴ گل دریافت کرد و ۹۳ سیو داشت و بارها ناجی تیمش شد.

۲۵۸ ۴۱

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی