اثری از خودکشی نامداری یا سرقت پیدا نشده است


‌پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ – ۰۸ آوریل ۲۰۲۱
دویچه وله :رئیس پلیس آگاهی تهران فرضیه خودکشی آزاده نامداری را طبق یافته‌ها و بررسی‌ها رد کرد و افزود، هیچ اثری نیز مبنی بر ورود اجباری به منزل و سرقت به دست نیامده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت می‌گوید، هیچ شاهدی که نشان دهد آزاده نامداری، مجری سابق صداوسیمای جمهوری اسلامی خودکشی کرده پیدا نکرده است.

به گزارش فارس، علیرضا لطفی در نشستی رسانه‌ای افزود، همچنین هیچ سرنخی مبنی بر ورود اجباری به منزل نیز به دست نیامده است.

لطفی گفت: «از لحظه‌ای که پلیس به پرونده آزاده نامداری ورود پیدا کرد هیچ ‌اثری مبنی بر ورود اجباری به منزل یا آثار بدنی یا سرقت به دست نیاورد.»

آزاده نامداری، مجری شناخته‌شده و برنامه‌ساز صداوسیما بود که جسدش غروب شنبه ۷ فروردین (۲۷ مارس) در خانه‌اش در منطقه غربی سعادت‌آباد تهران پیدا شد.

مرگ او گمانه‌زنی‌های بسیاری، از خودکشی تا قتل به همراه داشت که هنوز نیز پاسخی برای آن‌ها یافت نشده است.

به گفته رئیس پلیس آگاهی پایتخت، دست‌نوشته‌هایی در منزل به دست آمده اما مضمون آن‌ها حاکی از ارتکاب خودکشی و خاتمه دادن به زندگی نامداری نیست.

به گفته علیرضا لطفی، کارشناسان تشخیص هویت، پلیس جنایی و مبارزه با سرقت هیچ اثری پیدا نکرده‌اند و بررسی‌های اولیه پزشکی قانونی نیز هیچ اثری مبنی بر قتل و کشتن او به دست نداده است. به علاوه، بررسی‌ها و اظهارات خانواده نشان می‌دهد که “هیچ تهدید و مزاحمتی در کار نبوده است”.

به گفته رئیس پلیس آگاهی پایتخت، نتیجه نهایی اقدام احتمالی به خودکشی را سم‌شناسی اعلام خواهد کرد.

آزاده نامداری از جمله مجریان صداوسیمای جمهوری اسلامی بود که عکس‌های بی‌حجابش در سوئیس بحث‌های فراوانی به همراه داشت. برخی او را که خود در تلویزیون تبلیغ حجاب می‌کرد، به “دورویی” متهم کردند و برخی نیز در شبکه‌های اجتماعی از احتمال “حذف فیزیکی” او سخن گفته‌اند.

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی