عکس العمل جالب دونالد ترامپ به نامزدی مگان مارکل از جانب دموکرات ها در سال ۲۰۲۴


‌پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ – ۱۸ مارچ ۲۰۲۱
دونالد ترامپ فاش کرده که دوست دارد مگان مارکل برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۲۴ نامزد شود زیرا این کار به رییس جمهور سابق کمک می کند در مورد آینده اش راحت تر تصمیم بگیرد. در مصاحبه ای با فاکس نیوز در شب سه شنبه، از دونالد ترامپ در مورد نظرش درباره دیدار مگان مارکل با نمایندگان دموکرات ها و احتمال نامزدی او از جانب آن ها در انتخابات سال ۲۰۲۴ سوال شد. ترامپ در پاسخ چنین گفت: «خب امیدارم این اتفاق رخ دهد زیرا اگر این اتفاق رخ دهد، به نظرم احساس قوی تری برای نامزد شدن پیدا خواهم کرد. من از طرفداران او نیستم. فکر می کنم چیزهایی که او در مورد خاندان سلطنتی و ملکه می گوید، و فکر می کنم، همانطور که می دانید من ملکه را خوب می شناسم، با ملکه ملاقات داشته ام و فکر می کنم که ملکه یک انسان فوق العاده است و من طرفدار مگان نیستم».
 
وی در مورد شانس خود برای تصدی دوباره ریاست جمهوری و نامزدی از جانب جمهوری خواهان نیز گفت: «بر اساس همه نظرسنجی ها، آن ها از من می خواهند که دوباره نامزد شوم اما باید به اوضاع نگاه کنیم و ببینیم چه می شود». این سخنان دونالد ترامپ پس از مصاحبه جنجال برانگیز شاهزاده هری و مگان مارکل با اپرا وینفری و اتهاماتی است که علیه خاندان سلطنتی در این مصاحبه مطرح شده است. جیسون میلر مشاور ارشد سابق دونالد ترامپ هفته گذشته گفته بود که ترامپ تاکنون در انظار عمومی در مورد مصاحبه هری و مگان صحبت نکرده است زیرا وی نمی خواهد مانند پیرس مورگان «کنسل» شود.
 
میلر مدعی است که ترامپ به وی گفته که او می تواند با به اشتراک گذاشتن واکنشش به این مصاحله کمی سروصدا کند اما در نهایت به این باور رسیده که این تصمیم درستی نیست. این اتفاقی بود که برای پیرس مورگان افتاده و بعد از انتقادهای تند از مگان مارکل و رد ادعاهای او ناچار شد برنامه صبح بخیر بریتانیا را ترک کند. ترامپ قبلاً نیز در مورد مگان مارکل صحبت کرده و در سال ۲۰۱۹ به طور مستقیم او را «خطرناک و ناخوشایند» توصیف کرد. او در مورد تصمیم مگان مارکل و شاهزاده هری برای ترک خاندان سلطنتی بریتانیا نیز اظهارنظر کرده و در این مورد ملکه الیزابت را دلداری داده بود.
 
ترامپ در مورد این تصمیم جنجالی گفته بود :«به نظرم این غم انگیز است، اینطور فکر می کنم. به نظرم غم انگیز است. ملکه زن بزرگی است. اگر نگاه کنید او هیچ وقت مرتکب اشتباه نشده است. منظورم این است که او یک عمر بدون اشتباه داشته است». ترامپ همچنین پاییز گذشته بعد از اینکه صحبت های مگان و هری به نوعی طرفداری از جو بایدن تعبیر شد نیز درباره این دو گفت: «من طرفدار او [مگان مارکل] نیستم. این را آشکارا می گویم و او نیز احتمالاً این را شنیده است. برای هری آرزوی موفقیت بسیار دارم زیرا به این شانس نیاز خواهد داشت».

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی