جدال پرسپولیس و سپاهان برای صدرنشینی در پایان سال 99


در حالی که سپاهان و تراکتور یکی از حساس ترین بازی‌ های هفته هجدهم لیگ برتر را در اصفهان انجام می دهند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، پرسپولیس نیز در تهران باید به مصاف نفت مسجد سلیمان برود. سپاهان اگرچه مثل پرسپولیس در این بازی میزبان است اما مقابل تیم تحول یافته تراکتور بازی خواهد کرد. طلایی پوشان اصفهانی هفته گذشته با نتیجه ۶ بر یک پیروزی پرگلی برابر تیم آلومینیوم اراک به دست آوردند و با کسب ۳۴ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در جایگاه دوم قرار گرفتند.

از این رو تمام تلاش نویدکیا و شاگردانش این است تا با نهایت استفاده از میزبانی، با برتری پرگل مقابل تراکتور از نظر تفاضل در جایگاه بهتری نسبت به پرسپولیس قرار گرفته و سال ۹۹ را با صدرنشینی به پایان ببرند. از این روست که نویدکیا کار سخت تری نسبت به گل محمدی پیش رو دارد. در این میان جدال احسان صفی با هم تیمی های سابق اش در نوع خود جالب است. حاج صفی که چند روز پیش با فسخ قراردادش با تراکتور به سپاهان برگشت، قطعا مقابل خطیبی و شاگردانش انگیزه مضاعفی خواهد داشت.

از سوی دیگر پرسپولیس که هفته گذشته برابر صنعت نفت در آبادان به تساوی بدون گل رسید، به لطف تفاضل گل بیشتر صدرنشین لیگ برتر بیستم باقی ماند. حال شاگردان گل محمدی قصد دارند از میزبانی خود بهترین استفاده را برده و با برتری مقابل نفت مسجد سلیمان، سال ۹۹ را با پیروزی و تثبیت صدرنشینی خود به پایان برسانند. گفتنی است نفت مسجد سلیمان با ۲۰ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:
تن‌کاته – پرسپولیس؛ یک گام تا تکرار بازی جنجالی
گزارش تمرین امروز تیم پرسپولیس
جلسه هیات مدیره پرسپولیس برای تعیین سقف قراردادها

انتهای پیام/

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی