ریزش قیمت‌ها از سرگرفته شد/ پراید ۱۱۱ به ۱۲۴ میلیون رسید


قیمت خودرورویداد۲۴ در آخرین روز هفته گذشته بازار خودرو کمی به ثبات رسید و با کاهش معاملات ریزش قیمت ها به جز در برخی از مدل های خودرو ادامه یافت که از جمله آن خودروها می توان به مدل ۱۳۱ خودرو پراید اشاره کرد که در آخرین روز هفته گذشته یک میلیون تومان دیگر ارزان شد.

با از سرگیری معاملات در اولین روز هفته جاری ریزش قیمت ها در بازار خودرو دوباره شدت گرفت به طوری که در بین انواع خودروهای پراید مدل ۱۱۱ این خودرو از ۱۲۶ میلیون تومان در هفته گذشته امروز به ۱۲۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۱ این خودرو نیز در حالی امروز ۱۰۶ میلیون تومان قیمت خورده است که این خودرو در هفته گذشته ۱۰۸ میلیون تومان قیمت داشته است و قیمت مدل ۱۳۲ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان دیگر ریخت و این خودرو به قیمت ۱۱۳ میلیون تومان رسید و مدل ۱۵۱ این خودرو نیز در حالی امروز ۱۰۷ میلیون تومان قیمت خورده است که این خودرو در اواخر هفته کذشته ۱۰۸ میلیون تومان قیمت داشته است.

در حالی که ریزش قیمت ها در بین انواع مدل های پراید شدت گرفته است خودروهای پژو در این مدت ریزش چندانی را تجربه نکرده اند و به عنوان مثال خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در این مدت بر روی ۱۸۵ میلیون تومان ثابت مانده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در این مدت ثبات قیمت را تجربه کرده است و این خودرو در حال حاضر ۲۵۲ میلیون تومان قیمت دارد و خودرو پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز در این مدت بر روی ۳۹۰ میلیون تومان ثابت مانده است. در این میان اما خودرو پژو پارس ساده از ۲۰۹ میلیون تومان در اواخر هفته گذشته ۱ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر به قیمت ۲۰۸ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای گروه سمند ریزش قیمت ها ادامه دارد به طوری که سمند ال ایکس از اواخر هفته گذشته تاکنون ۲ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر به قیمت ۱۸۱ میلیون تومان رسیده است و سمند ال ایکس ای اف ۷ مدل ۹۸ نیز در این مدت کاهش قیمت را تجربه کرده است و این خودرو در حال حاضر به قیمت ۱۸۸ میلیون تومان رسیده است با این وجود سمند ال ایکس ای اف ۷ در این مدت بر روی ۱۹۸ میلیون تومان ثابت مانده است.

قیمت روز خودروهای پرفروش در جدول زیر آمده است:

ریزش قیمت‌ها از سرگرفته شد/ پراید ۱۱۱ به ۱۲۴ میلیون رسید

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی