ترکیه میلاد حاتمی را تحویل پلیس ایران داد/ استرداد تایید شد


‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ – ۰۹ مارچ ۲۰۲۱
ترکیه میلاد حاتمی را تحویل پلیس ایران دادبه گزارش تسنیم ، پلیس ترکیه ساعتی پیش «میلاد حاتمی» از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی را در مرز بازرگان به پلیس اینترپل ایران تحویل داد.

حاتمی مدتی پیش ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که، داخل خودروی پلیس استانبول در حال بازی با آژیر خودروی پلیس دیده می‌شد و در همان زمان توسط پلیس ترکیه بازداشت شد.

استرداد میلاد حاتمی تایید شد.

در همین زمینه سردار شیرزاد رییس پلیس اینترپل گفت: «میلاد حاتمی»، از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی را از مرز بازرگان تحویل گرفتیم.

میلاد حاتمی تحویل پلیس ایران داده شده است و جزئیات بیشتر درخصوص علت استرداد وی اعلام خواهد شد

 

 میلاد حاتمی که نیروی انتظامی می‌گوید از «گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت‌های قمار» است.

 

مقامات انتظامی ایران می‌گویند که پلیس بین‌الملل و ترکیه، میلاد حاتمی از «گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت‌های قمار و شرط‌‌بندی» را به کشور مسترد کرده‌اند.

 

خبرگزاری فارس روز سه‌شنبه ۱۹ اسفند به نقل از هادی شیرزاد، رئیس پلیس بین‌الملل ناجا، گزارش داد که میلاد حاتم آبادی فراهانی، معروف به میلاد حاتمی، «با اقدامات بین‌المللی پلیس ایران بازداشت و و به کشور مسترد شد».

 

این خبرگزاری از آقای حاتمی به عنوان «یکی از سردسته‌های بزرگ باندهای شرط‌بندی و قمار» نام برده و او را به «کلاهبرداری» و کسب ثروت با «روش‌های غیراخلاقی» متهم کرده است.

 

هادی شیرزاد نیز در این گزارش خبر داده که میلاد حاتمی روز سه‌شنبه تحویل مسئولان قضایی ایران شده است. این مقام پلیس ایران هشدار داده که «موضوع شناسایی و بازداشت متهمان و در نهایت استرداد به کشور کماکان از سوی اداره تحقیقات جنایی این پلیس تحت پیگیری جدی قرار دارد».

 

خبر بازداشت میلاد حاتمی در ترکیه اوایل دی ماه امسال منتشر شد. همان زمان رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی پلیس فتا از اقدامات گسترده نهادهای انتظامی ایران برای برخورد با گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی سخن گفت و اعلام کرد که ده سلبریتی نیز به اتهام تبلیغ برای این سایت‌ها بازداشت شده‌اند.

پیش از آن وحید خزائی هنگام ورود به ایران در فرودگاه «امام خمینی» دستگیر شده بود. از آقای خزایی به عنوان یکی از «شاخ‌های اینستاگرام» نام برده می‌شود که سال‌ها در خارج از کشور به تبلیغ سایت‌های شرط‌بندی می‌پرداخت.

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی