چرا تایلند؛ همین‌جا انواع ماساژ همراه با سکس ارائه می‌شود


‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ – ۲۳ فوریه ۲۰۲۱
ایران وایر :چهارشنبه است و آخرین روز کاری هفته؛ آن هم آخر هفته‌ای که پس از چند هفته کار مداوم، خسته‌کننده و سر و کله زدن با قاضی و موکل، برای «کامران» که شغلش وکالت است، فرارسیده است. کامران با دوستش «بهزاد» تماس می‌گیرد تا او را هم به یک ماساژ آرام‌بخش همراه با «هپی ‌اِند» (پایان خوش) دعوت کند. این پایان خوش بدان معناست که پس از نیم ساعت مالش بدن، ماساژور مشتری‌اش را به لذت جنسی نیز می‌رساند، آن هم فقط با ۴۰۰ هزار تومان.

***

اما هرچه کامران از فواید ماساژ همراه با «پایان خوش» تعریف می‌کند و بر مطمئن بودن خانم ماساژدهنده و تمیز و بهداشتی بودن سکسش می‌گوید، بهزاد که به تعهد اخلاقی و رابطه جنسی با همسرش پایبند است، دعوت او را رد کرده و به طعنه می‌گوید: «من آن‌قدرها هم خسته نیستم؛ با یک دوش آب گرم و ماساژ معمولی حالم جا می‌آید.»

«ماساژ هپی ‌اِند» واژه‌ای است که این روزها در مورد ماساژ همراه با سکس و ارگاسم که بیشتر توسط زنان برای مردان ارائه می‌شود، به کار می‌رود.

اگر در سال‌های نه چندان دور، مقصد برخی مردان ایرانی برای این نوع خوش‌گذرانی‌ها و ماساژهای این‌چنینی، تایلند بود و در جمع دوستان و آشنایانشان از تجربه‌های ماساژ دادن‌شان توسط دختران جوان تایلندی و سکس انتهای آن می‌گفتند، حالا چند سالی است که لازم نیست این افراد این راه دور و دراز را بروند. در شهرهای مختلف ایران، به‌ویژه تهران، مراکز ماساژ درمانی زیادی هستند که انواع ماساژ را همراه با خدمات جنسی ارائه می‌دهند. اگرچه افرادی هم هستند که خودشان به‌صورت خصوصی  در این زمینه کار می‌کنند و حاضر نیستند درآمد نه چندان زیادشان را با کسی به اشتراک بگذارند.

کافی است گشتی در فضای مجازی مثل اینستاگرام بزنید و با واژه‌هایی مشابه  «ماساژور زن» دنبال صفحاتی که این خدمات را ارائه می‌دهند، بگردید. خیلی زود به تبلیغات مربوط به این موضوع می‌رسید و می‌فهمید زیرِ پوستِ شهرهای این کشور با حکومت مذهبی که گاهی یک تار موی زنانش غوغا می‌کند، چه می‌گذرد.

«نادر» که از مشتریان پروپاقرص یکی از این مراکز ماساژ درمانی است، در این رابطه می‌گوید: «جایی که من می‌روم مجوز دارد و کاملا به صورت رسمی و براساس شئونات اسلامی فعالیت می‌‌کند و در دو شیفت مختلف، صبح‌ها زن‌ها برای زن‌ها و بعدازظهرها مردها برای مردها انواع خدمات ماساژ را ارائه می‌دهند. تا اینجای کار همه‌چیز قانونی است. اما اگر با مسئول مرکز آشنا و مورد اعتمادش باشی، در فاصله بین شیفت زنان و مردان یعنی ظهرها و شب‌ها که ساعت کار رسمی به پایان رسیده و پذیرش عمومی ندارند، می‌توانی درخواست ماساژور زن با هپی ‌اِند هم بکنی.»
وی که به قول خودش ماهی یک‌بار از این مرکز خدمات دریافت می‌کند، می‌افزاید: «اگر در همان محل خدمات ماساژ و سکس را بخواهی، هزینه‌اش برای ۴۵ دقیقه حدود ۳۰۰ هزار تومان است. ولی اگر به هر دلیلی در آنجا امکانش فراهم نباشد، دوستم وحید که صاحب مرکز ماساژ است، خانم‌ها را به هر مکانی که خودم بخواهم می‌فرستد. در آن صورت هزینه‌اش بسته به سن و سال ماساژور، بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می‌شود.»

نادر که معتقد به رابطه آزاد است، می‌گوید: «قبلا برای سکس بیشتر از کارگران جنسی کنار خیابان یا افرادی که توسط دوستانم معرفی می‌شدند، استفاده می‌کردم؛ اما از وقتی با وحید آشنا شدم، هم خدمات ماساژ دریافت می‌کنم و هم تنوع‌طلبی سکس‌ام ارضا می‌شود.»

اما دریافت خدمات جنسی همراه با سکس تنها به مردان ختم نمی‌شود. زنانی هم هستند که به دلایل مختلف دنبال ماساژ همراه با سکس هستند. البته همیشه این تقاضا از ماساژور مرد نیست، برخی مواقع هم آن‌ها به دنبال ماساژور زن هستند.

«عطیه» به دلیل بیکاری فراگیری که در شهرش «یاسوج» وجود دارد، چند سالی است در تهران زندگی می‌کند. به گفته خودش اول که به «تهران» آمد، دیپلمه بود و تخصص خاصی نداشت. تا اینکه با «ندا» که ماساژور است و از انجمن ملی ماساژ ایران مدرک دارد، آشنا شد و تصمیم گرفت دوره‌های ماساژ درمانی را بگذراند و وارد این حرفه شود.

او که پس از چند ماه کلاس رفتن، از انجمن ملی ماساژ مدرک دریافت کرد و وارد این کار شد، می‌گوید: «معمولا برای پیدا کردن مشتری روی اپلیکیشن دیوار آگهی می‌دهم. گاهی هم مشتریان توسط دوستان و آشنایان معرفی می‌شوند. البته من مشتری زیادی ندارم؛ زیرا بدون هپی‌ اِند، تنها به زنان خدمات ماساژ ارائه می‌دهم.»

عطیه می‌افزاید: «در سال‌های اخیر، خیلی‌ها وارد این حرفه شدند و بیشترشان هم در مراکز رسمی ماساژ درمانی و یا به صورت خصوصی کار می‌کنند و تنها به هم‌جنسان خودشان، صرفا خدمات ماساژ ارائه می‌دهند. اما کسانی هم هستند که در پوشش این شغل، خدمات جنسی هم به مشتریان‌شان می‌دهند.»

وی که مشتریانش همه زن هستند و در آگهی‌هایش همیشه قید می‌کند فقط مشتری زن می پذیرد، می‌گوید: «گاهی برخی زن‌ها وقتی تماس می‌گیرند، درخواست خدمات جنسی یا همان هپی ‌اند هم می‌کنند . در این‌گونه مواقع آن‌ها را به دوستم ندا ارجاع می‌دهم، زیرا او برایش فرقی نمی‌کند و حاضر است این کار را بکند.»  

عطیه از اینکه موفق شده شغلی در تهران پیدا کند و درآمد بخور و نمیری داشته باشد و اموراتش را بگذراند، راضی است؛ اما از اینکه حرفه‌اش در سایه بی‌توجهی و فساد دامن‌گیر مسئولان کشور، بدنام شده به شدت شاکی و معتقد است: «در کشور ما همه‌چیز به شکل ناخوش‌آیندی با هم ترکیب شده است، خیلی‌ها در پوشش یک شغل شرافت‌مندانه، فساد و فحشای اسلامی و غیراسلامی راه انداخته‌اند؛ زیرا برخی از افرادی که ماساژ همراه با خدمات جنسی ارائه می‌دهند، برای اینکه پکیج مشتری مداری‌شان کامل باشد، حاضرند این خدمات را در قالب چند ساعت صیغه ارائه دهند تا رضایت مشتریان مذهبی‌شان را هم به دست آورند.»

وی با تاکید اینکه اگرچه برخی از این فعالیت‌ها به صورت زیرزمینی و بدون داشتن مرکز اسم و رسم‌دار، ارائه می‌شود، می‌گوید: «خیلی وقت‌ها ماساژ همراه با خدمات جنسی از طریق سالن‌های ماساژ درمانی مجوز‌دار ارائه می‌شود. وقتی هم که لو می‌روند با مبلغی رشوه، طوری که آب از آب تکان نخورد، همه چیز را حل می‌کنند و به فعالیت ادامه می‌دهند.»

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های خبربده به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و سابت خبر بده مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول

اخبار تکنولوژی